امروز: سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

بنام خدا

شرکت تجهیز تجارت چکاد همانند بسياري از شرکتهاي با سابقه و خوش نام در دنيا اهدافي چون رضايت مشتري، ارتقاء کيفيت، افزايش کميت و کاهش قيمت محصولات مورد نیاز جامعه پزشکی  را در دستور کار خود قرار داده است.

با توجه به شرايط کنونی دنیا و در راستاي اجراي اهداف توسعه پایدار کشور عزيزمان ايران، واردات، تولید و عرضه خدمات تخصصی در حوزه تجهیزات پزشکی تخصصی در برنامه دراز مدت شرکت تجهیز تجارت چکاد بوده و این شرکت بر آن است تا با دستيابي به دانش و فن آوري های روز جهان و عرضه برترین برندهای تجهیزات پزشکی، آينده اي روشن را براي بیماران و جامعه پزشکی کشورترسیم نماید.

مدیران اين موسسه به این مهم اعتقاد راسخ دارند و خود را متعهد مي دانند که با تمام توان در نيل به اهداف فوق تلاش نموده و محصولاتي را ارائه و عرضه نمایند که با استانداردهاي جهاني مطابقت داشته و ضمن برآورد نياز بازارهاي داخلي و خارجي به لحاظ کيفي و کمي، توان اقتصادي و رقابتی  مجموعه رانیز مستحکم تر نمايد.                         

هسته نخستين شركت تجهیز تجارت چکاد با همكاري كارشناسان کار آزموده در زمینه ارائه تجهیزات تنفسی تخصصی و سیستم های پیشرفته بررسی و رفع اختلالات خواب و ارائه خدمات مرتبط برای بیماران این حوزه پايه گذاري گرديد. کارشناسان و متخصصین این مجموعه همگی از افرادی گزینش شده اند که سالیان متمادی در این رشته به صورت عملی و تئوری کارکرده اند و به خوبی دستگاههای مختلف و خصوصیات کاربری آنها را می شناسند و دوره های تخصصی بسیاری را در زمینه های مربوطه گذرانده اند.

سرویس دهی وخدمات تخصصی آنلاین و سریع این شرکت  بسیار مهم و حائز اهمیت بوده و باعث گردیده که هم اکنون بسیاری از شرکت های بزرگ وارد کننده این گونه تجهیزات از راهکارهای علمی، عملی و مشاوره ای این شرکت استفاده نمایند.

توجه اساسی به نیازهای مشتریان، برنامه‌ریزی برای پاسخ‌گویی موثر به نیازهای شناسایی شده و در نهایت جلب خوشنودی مشتریان، ما را بر آن داشت که با توجه به هدف گذاریهای انجام گردیده، گارانتی و خدمات پس از فروش خود را بصورت منطقه ای و در سطح کل کشور با نام "تجهیز تجارت چکاد" به هموطنان و بیماران گرامی ارائه نماییم.

در انتها امید است این شرکت با بهره مندی از فن آوریهای روز دنیا سهمی هر چند کوچک در اعتلای شعار "ما میتوانیم" و ارتقای سطح خدمات و  سلامت بیماران و جامعه پزشکی کشور داشته باشد.